Olejový filtr LF17502 Fleetguard


VýrobceFleetguard
Cena na dotaz


 


Alternativa pro:

VOLVO 21170573
VOLVO 21707132
MACK 21707135
RENAULT TRUCKS 7421561284
NISSAN 5221170573
NISSAN 5221706532
MANN&HUMMEL WP11102/3

Nahrazuje:

Nahrazuje LF3654 ve starších vozidlech používajících oleje Euro 6

Primární použití pro:

Volvo 21707132
Volvo Trucks 2013 Euro 6 New FM/FMX II.
Renault Trucks 2013 Euro 6 C, K and T Series

Parametry:

Výška 264 mm (10.39 in)
Vnější rozměr: 108 mm (4.25 in)